ČO HOVORIA O PRÁCI SO MNOU

Rodinný dom v Moste pri Bratislave - časť Studené mala vo svojom portfóliu iná realitná kancelária niekoľko mesiacov. Vzhľadom nato, že sa nenašiel žiaden záujemca, resp. nás daná kancelária o ničom neinformovala, rozhodli sme sa s ňou rozviazať zmluvu a hľadať inú alternatívu. Predaj svojpomocne sme vzdali po veľmi krátkej dobe, keďže sa tomu treba venovať a nato sme čas nemali. Nakoniec sme sa rozhodli využiť služby pána Paveleka. Cenu sme museli znížiť, ale pán Pavelek nám vysvetlil ako pracuje a ako sa správa trh. Priznávam, že sme váhali, keďže ako každý predávajúci sme mali veľké oči. Nakoniec to ale bolo správne rozhodnutie, pretože záujem výrazne stúpol. Bola som rada, že sú obliadky organizované jedna po druhej, čo pre nás bola výhoda. Bolo vidieť, že pán Pavelek vie čo robí. O všetkom nás detailne informoval a aj vďaka nemu prebehol predaj hladko bez akýchkoľvek problémov. Veĺká vďaka za férové jednanie a veľkú profesionalitu. Prajeme veľa pracovných úspechov, pretože nájsť vhodnú kanceláriu s ľudským prístupom je dnes dosť vzácne.

LENKA S.Predávajúca RD v Moste pri Bratislave

Náš rodinný dom v Cíferi sme sa snažili ​bez úspechu ​predať 8 mesiacov ​- ​sami bez realitky a zároveň sme využili služby niekoľkých realitných kancelárii v okolí​. Predaj ​"​bez realitky​"​ sme vzdali, pretože sme nemali možnosť sa predaju naplno venovať a nepoznáme všetky postupy, aby sme mali istotu, že predaj prebehne bezpečne.​ Prístup oslovených realitiek nebol vyhovujúci - chýbala z ich strany​ komunikácia, informovanie o predaji, možno aj vačšia snaha.​ Ak sme sa pýtali ako ďalej, doporučovali nám ako jediné riešenie znížiť cenu domu. Keďže sme nechceli predať rodinný dom za nižšiu cenu, hľadali sme pomoc inde. Sme veľmi radi, že sme nakoniec využili služieb Andreja Paveleka​, pretože pod ​jeho vedením záujem o obhliadku domu výrazne stúpol a kupujúci sa ​v krátkej dobe ​našiel. ​Bola z ​jeho strany cítiť profesionalita​, ľudskosť​ a​ ​veľká snaha dom čo najrýchlejšie predať​ v dohodnutých podmienkach​. ​Všetko okolo predaja domu nám dôsledne vysvetlil, ​priebežne s nami komunikoval, informoval o ďalších krokoch a zabezpečil hladký priebeh celého predaja až do konca.​ Bez takejto pomoci by sme dom predávali ešte dlho. Ďakujeme, že sme sa mohli posunúť ďalej.

ZUZANA ŽÁČIKOVÁPredávajúca RD v Cíferi

Musím oceniť skutočne ústretový, promptný a otvorený prístup pána Paveleka a som rád že som mal možnosť spolupracovať práve s ním lebo jeho zmysel pre detail, korektné a rýchle jednanie vo všetkých otázkach ktoré sa v procese objavili, priame a férové jednanie a veľká dávka profesionality je vskutku výnimočná. Ako bonus - úsmev a príjemné osobné vyžarovanie. Ďakujem a doporučujem!

Tomáš O.Kupujúci RD v Perneku

Dobrý deň, chceme sa týmto pekne poďakovať za profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti bytu v Miloslavove a to p. Andrejovi Pavelekovi. Pre nás toto nebola prvá skúsenosť s realitným maklérom nakoľko kúpu sme riešili dlhodobejšie. Sme ozaj úprimne rady, že sme mohli našu kúpu bytu riešiť práve s tak milým a ústretovým človekom. V dnešnej dobe po všetkých skúsenostiach nie je samozrejmosťou natrafiť práve na takéhoto profesionálne a ľudsky nastaveného človeka.Od prvého stretnutia s. p.Pavelekom sme vedeli, že konečne prišiel čas zrealizovať náš sen o vlastnom bývaní. Vybrať si svoj byt je jedna vec a zveriť to do rúk človeku, ktorý získa vašu plnú dôveru je ďalšia dôležitá vec. Všetko prebehlo presne podľa našich predstáv a za to vďačíme práve prístupu p. Andreja Paveleka. Naša vďaka patrí jemu a je úprimná a určite ho vrelo doporučíme našim známym. Prajeme veľa úspechov v práci i v osobnom živote. S priateľským pozdravom

EVA M. a MICHAELA K.Kupujúce 1i bytu v Miloslavove

Touto cestou by som sa chcel poďakovať Vašej realitnej kancelárii a hlavne p. Andrejovi Pavelekovi, ktorý bol od obhliadky a nášho prvotného rozhodnutia o kúpu danej nehnuteľnosti vždy ochotný pomôcť a vysvetliť všetky naše otázky. Vyriešil za nás všetky potrebné úkony promptne a ústretovo. Jeho práca sa neskončila hneď po kúpe bytu, ale spolupracuje s nami aj naďalej a stále odpovedá na všetky naše otázky, ktorých je dosť. Pána Paveleka, ako aj realitnú kanceláriu, odporúčame všetkým našim známym a robiť to budeme aj v budúcnosti, keďže s ich službami sme nadmieru spokojní. A v prípade, že by sme chceli kupovať niečo nové, budú prví a aj poslední, ktorých oslovíme a už teraz vieme, že nájdu presne to čo budeme očakávať. Bodové hodnotenie: 10 z 10 J Ďakujem.

P Tkáč a M. MihálikováKupujúci 3i bytu na Koprivnickej ulici

Touto cestou sa chcem poďakovať predovšetkým Vám, pán Mgr. Pavelek, ale aj celému teamu z maklérskej kancelárie za úžasnú spoluprácu, spoľahlivosť a pomoc pri predaji bytu na Vavilovovej ulici 8 v Bratislave. Aj keď som pôvodne nechcela požiadať o pomoc s predajom 3 izbového bytu realitnú ani maklérsku kanceláriu, ponuky všetkých mne známych realitných kancelárií som mala zmapované. Keď som si po 2 mesačnom neúspešnom pokuse predať byt svojpomocne uvedomila, že to bez pomoci profesionálov nezvládnem, rozhodla som sa predsa len zveriť do rúk odborníkom. V procese hľadania ma doposiaľ žiadna realitná ani maklérska kancelária so svojimi návrhmi pre spoluprácu nenadchla. A to sa mi hneď po zverejnení môjho inzerátu ozvalo za prvé dva dni 28 realitných kancelárií! V tom ste prišli práve Vy s iným pohľadom na vec, s podrobným plánom vášho prieskumu trhu a návrh reklamných a právnických postupov. Už náš prvý rozhovor prebehol vo veľmi príjemnej atmosfére, do ničoho ste ma netlačili a všetky moje otázky ste mi zodpovedali, moje návrhy ste zohľadnili a tiež ste nesľubovali nič nereálne a preto ste si získali moju dôveru. Veľmi ma to oslovilo a odbremenilo, nakoľko nežijem na Slovensku, mala som potrebu rýchleho predaja, pretože ma platba bytu mesačne zaťažovala. Po vzájomnej dohode a detailnom návrhu sme sa dohodli na spolupráci. Veľmi sa mi páčilo, ako ste ma o všetkom dopredu oboznámili a ako promptne ste vykovali potrebné kroky a ich realizáciu a tak isto rýchlo ste mi podávali aj spätnú väzbu. Bola som veľmi spokojná ako rýchlo sa kupci našli a vy so svojim teamom ste vybavili všetky potrebné náležitosti, pomohli a poradili so všetkým čo bolo potrebné. S vybavovaním som nemala žiadne starosti. Tieto Vaše pozitíva a obojstranná spolupráca sú základom nielen nášho, ale aj Vášho úspechu, za čo Vám chceme veľmi pekne poďakovať. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov a mnoho s Vami veľmi spokojných klientov, ako sme my.

DIANA SAMARDŽIJAParndorf, Rakúsko

Mgr. Andrej Pavelek pre našu spoločnosť pracoval pri sprostredkovaní predaja bytu v Bratislave – Starom meste. Boli sme oslovení A. Pavelekom v čase, kedy bola nehnuteľnosť už niekoľko mesiacov inzerovaná na viacerých internetových portáloch bez toho, aby sa objavil vážny záujemca o kúpu. A. Pavelek vypracoval prezentáciu nehnuteľnosti a po vzájomnej dohode stanovil stratégiu predaja. Boli sme pravidelne a rozsiahlo informovaní o vývoji predaja (množstvá obhliadok záujemcov, cenové protinávrhy, všeobecná situácia na trhu). Po vybratí vhodných záujemcov (za nami pôvodne požadovanú cenu) A. Pavelek zabezpečil všetky potrebné formality potrebné na riadne uskutočnenie predaja. Prístup A. Paveleka bol profesionálny, produktívny a ústretový v miere, s ktorou sme sa ešte na slovenskom trhu nestretli. Oslovila nás dokonalá znalosť trhu, schopnosť rozpoznať slabé a silné stránky nami predávanej nehnuteľnosti. Boli sme pozitívne prekvapení schopnosťou získať vážnych záujemcov o nehnuteľnosť (a napokon i kupujúceho) po značnom čase, počas ktorého bola nehnuteľnosť už ponúkaná na trhu a plánovali sme podstatné zníženie ceny s cieľom podporiť predaj. Prácu Mgr. Andreja Paveleka môžeme vrelo odporúčať.

Mgr. PETER BOLLARDTkonateľ spoločnosti TRAD/BOLLARDT, s.r.o.

Vážený pán Pavelek, obraciam sa na Vašu realitnú kanceláriu s ďakovným listom. Konkrétne chcem poďakovať za spoluprácu s p. Andrejom Pavelekom pri predaji nášho bytu na Rozvodnej 11 v Bratislave. Nehnuteľnosť sme ponúkali na predaj jeden rok najskôr sami, no bez úspechu. Až keď sme sa obrátili na Vašu RK, sa ľady pohli. Nakoniec po dvojmesačnej spolupráci sa nám podarilo nájsť kupujúceho a zároveň dostať maximálnu, nami požadovanú sumu. Tým sa však naša spolupráca neskončila. Pán Pavelek bol tak ochotný, že mi pomohol s hľadaním novej nehnuteľnosti, a to jednoizbového bytu. V tom čase som nemala k dispozícií internet a sám sa ponúkol, že mi vo veci pomôže. Venoval mi čas i energiu, pomohol mi zorientovať sa v ponuke jednoizbových bytov a v ich cenách. Hlavne vďaka nemu sa mi podarilo v čase dvoch mesiacov nielen nehnuteľnosť vybrať, ale aj kúpiť. Pán Pavelek prejavil nielen ochotu, ale aj profesionalitu v predaji a kúpe bytov a ich kompletnom úradnom spracovaní a prepise, za čo mu úprimne ďakujem.

HELENA LIESKOVCOVÁ

Úprimne pán Pavelek som bola z Vášho profesionálneho prístupu, ochoty, erudovanosti a všestrannosti, naozaj v milom úžase. A môžete mi veriť, s prácou s ľuďmi v mám bohaté skúsenosti :-) Ste po dlhej dobe človek, ktorý ma nesmierne potešil svojim korektným, priamym, ochotným a serióznym prístupom, inteligentným a kultivovaným prejavom, rozhľadom a nadhľadom. MNE bolo potešením mať možnosť využiť Váš profesionálny prístup a Vaše "služby". Želám Vám veľa takých spokojných klientov ako som ja a do budúcnosti: v duchu "Pred nikým sa neponižuj, nad nikoho sa nepovyšuj": ostaňte taký, akým ste... pretože je radosť a potešenie stretávať ľudí ako ste Vy ...je to vzácne.. S prianím všetkého dobrého

STANKA RUBICKÁ

Poďakovanie za príkladnú spoluprácu Mgr. Andrejovi Pavelekovi Dovoľujeme si touto cestou poďakovať realitnému expertovi Mgr. Andrejovi Pavelekovi za príkladnú spoluprácu pri odpredaji našich nehnuteľností na Podjavorinskej a Hollého ulici v Starom meste. Pán Mgr. A. Pavelek sa na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni zaslúžil o odpredaj našich nehnuteľností v čo najkratšom možnom čase a svojim cieľavedomým prístupom vo svojej práci získava požadovaný cieľ, ktorým nakoniec bola naša vysoká spokojnosť s jeho poskytovanými službami. Mali sme šťastie, že sme si vybrali práve Vás p. Mgr. Pavelek a na základe našich skúseností Vás a Vašu realitnú kanceláriu budeme doporučovať v okruhu našich známych a rodiny.

RODINA BEZÁKOVÁ

Pán Pavelek, máme potrebu aj s manželom Vám vyjadriť úprimné a veľké poďakovanie za predaj našich dvoch bytov na Segnerovej ul.č.2 Váš prístup a vystupovanie bolo na vysokej profesionálnej úrovni. Pracujeme s ľuďmi dlhé roky ale Vy ste proste JEDNIČKA, nedá sa to ináč pomenovať. Budeme na Vás dlho v dobrom spomínať a určite Vás aj Vašu firmu v ktorej pracujete odporučíme každému kto bude predávať alebo kupovať nehnuteľnosť. Ešte raz srdečná vďaka a nech sa Vám v živote darí.

BUOCIKOVÁ

Ďakujeme, Vám za spoluprácu pri predaji našej nehnuteľnosti na Drotárskej ulici, za profesionálny prístup jednanie, ktoré ste vynaložili Vy a Vaša realitná kancelária. Taktiež sme boli spokojní za promptnosť s akou ste pristupovali pre získavanie klientov. Našu spokojnosť určite budeme prezentovať ďalej a v budúcnosti, by sme Vás radi oslovili o spoluprácu.

MONIKA LUKÁČOVÁ

Dobrý deň pán Pavelek, dovoľte mi, aby som sa ja Vám poďakovala za Vašu profesionalitu a zodpovedný prístup. Presne takto si predstavujem ideálneho realitného makléra. Vysoko oceňujem, že za Vašej pomoci boli moje finančné prostriedky chránené pred akýmikoľvek rizikami a vážim si, že ste ma priebežne informovali o procesoch a katastrálnom konaní. Celý proces kúpy bytu bol až neuveriteľne prehľadný a bezproblemový. Ak si niekto zaslúži titul Realitný maklér roka, tak pre mňa ste to Vy pán Pavelek. Veľa ďalších úspechov v profesionálnom živote a samozrejme aj v súkromnom. Aby každý Váš klient bol taký spokojný ako ja.

Mgr. ANETA PRÁZNOVSKÁ

Dobrý deň pán Pavelek, Ak sa chystáte predať , alebo kúpiť byt, tak do vašej pozornosti vám odporúčam realitného makléra Mgr. Andreja Paveleka. Kupujúca a predávajúca strana bola veľmi spokojná a veľmi si cenila profesionálny prístup pána Paveleka. Je to človek, ktorý vždy keď niečo sľúbil, do bodky vždy splnil. V jednaní vystupoval ako profesionál, diplomat a ja osobne vysoko hodnotím jeho asertívnu komunikáciu s klientmi. Držím jemu a celej spoločnosti palce a želám naďalej veľa úspechov. Ďakujem.

Mgr. TATIANA ZÚRIKOVÁ

Vážený pán Mgr. Pavelek, chcem sa Vám poďakovať za korektný a profesionálny prístup, ale aj ľudsky príjemné vystupovanie pri sprostredkovaní predaja zdedenej nehnuteľnosti. Prajem Vám úspešný profesionálny postup, veľa šťastia a zdravia v súkromnom živote. Prajem pekný deň

Ing. ZLATICA REPTOVÁ

Dobrý deň, pán Pavelek, dovoľte aj nám poďakovať sa Vám za veľmi profesionálny a predovšetkým príjemný a ochotný prístup, ktorým ste nám pomohli zvládnuť všetky kroky spojené s kúpou nehnuteľnosti. Mali sme šťastie, že bol predaj bytu na Lermontovej sprostredkovávaný práve Vami a vašou realitnou kanceláriou :-) V prípade, že sa opäť vrhneme do realitných vôd, budete náš kontakt č.1. :-) Prajeme Vám veľa ďalších spokojných klientov,

SIMONA SMOLENOVÁ a JAKUB CAMBEL

Dobrý deň pán Pavelek, Touto cestou by som sa Vám chcel poďakovať za profesionálne poskytnuté služby, súčinnosť počas predaja našej nehnuteľnosti a efektívnosť s akou ste ponuku bytu šírili prostredníctvom internetu. Vďaka spomenutým faktorom sa Vám podaril predaj nehnuteľnosť v lehote, v akej sme ju chceli predať a v cene, ktorej sme si predstavovali. Bola radosť s Vami spolupracovať

ANDREJ ACHBERGER s pani manželkou

Vážený pán Mgr. Pavelek, proces kúpy nehnuteľnosti prebiehal bez najmenších problémov, oceňujem vašu promptnosť a veľkú pomoc počas celého procesu prevodu nehnuteľnosti. Veľmi sme ocenili promptnosť, transparentnosť, rovnaké rešpektovanie záujmov kupujúceho a predávajúceho, i za sprostredkovanie riešenia hypotekárneho úveru. Určite Vás budeme odporúčať svojim známym a kamarátom. Ďakujeme Vám. S pozdravom

MUDr. MIROSLAV VAVRINEC a MUDr. ZUZANA VAVRINCOVÁ

Zdravím p. Pavelek, tiež sa Vám chcem poďakovať za bezproblémový priebeh pri kúpe nehnuteľnosti, všetko prebehlo v poriadku a k našej maximálnej spokojnosti. Určite Vás budem odporúčať svojim známym, prajem Vám, nech sa Vám v kariére darí aj naďalej, S pozdravom

JÁN PICHNARČÍK

Dobrý deň, V porovnaní s ostatnými realitnými kanceláriami (resp. konkrétne ľuďmi s ktorými som mal skúsenosť) ma prístup p. Paveleka príjemne prekvapil. Už pri prvom kontakte sa správal veľmi milo a úctivo a podľa hesla náš zákazník náš pán. Cela obhliadka bytu prebehla vo veľmi dobrej atmosfére, kde nám boli vysvetlene základne detaily potrebne k rozhodnutiu sa či danú nehnuteľnosť kúpime alebo nie. Samozrejme nie na všetko sa dá odpovedať na mieste, no p. Pavelek prejavil maximálnu snahu o zistenie aj najmenších detailov, ktoré sú ale dôležité pri vynaložení (veľkého množstva) peňazí a pri uskutočnení životného rozhodnutia veľmi dôležité a spomínané detaily nám pozisťoval v krátkej dobe. Samozrejme, veľa z týchto veci by mala byť samozrejmosť, no po skúsenostiach s inými RK to tak nie je, takže veľmi oceňujem proklientský prístup Vášho makléra. S pozdravom,

IGOR MARUŠČÁK

12 KRITICKY DÔLEŽITÝCH KROKOV, ABY STE NEPREROBILI NA PREDAJI SVOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

Chcete predať nehnuteľnosť? Ste si istí, že ako majitelia myslíte na všetko? Nenechajte nič na náhodu a stiahnite si ZDARMA 12 krokov, na ktoré nesmiete počas predaja NIKDY zabudnúť!


ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÉ OBCHODY SI MÔŽETE POZRIEŤ TU