Andrej@RealitniExperti.sk   I  0902 677 321

 

 

 

Ste nároční?

 

 

Dobrý deň Vám prajem,

volám sa Andrej Pavelek a od roku 2012 pomáham majiteľom bez starostí predať svoju nehnuteľnosť bezpečne, rýchlo a výhodne.  Taktiež som autorom  ebook 12 KROKOV AKO BEZPEČNE A VÝHODNE PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ DO 21 DNÍ. Predstavujem v nej na základe praktických skúseností systém úspešného predaja nehnuteľností, ktorý využívajú tí najúspešnejší profesionáli na realitnom trhu.

Mojím poslaním je pomáhať majiteľom nehnuteľností, ako môžu bez starostí predať svoj byt, či dom bezpečne, rýchlo a výhodne. A zároveň tak, aby nerobili zbytočné chyby, ktoré ich budú stáť čas a hlavne peniaze. Ušetrený čas a peniaze tak môžu investovať do rodiny, na cestovanie, alebo na to, čo ich vnútorne napĺňa. Jednoducho ako predať nehnuteľnosť Bezpečne, Rýchlo a Výhodne. 

Ako to všetko začalo...

V roku 2006 som úspešne zavŕšil svoje magisterské vysokoškolské štúdium na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave. Raz na prednáške nám profesor povedal: „Geografia je úžasná veda v tom, že Vás naučí hľadať súvislosti medzi príčinou a následkom v rámci širokých oblasti prírody a spoločnosti.“ Musím dať profesorovi za pravdu, pretože ma skutočne naučil, ako nazerať na problém z nadhľadu. 

Po škole...

Chybička krásy geografie bola v tom, že nie všetci absolventi sa uplatnia v odbore a tí, ktorí sa uplatnia, tak ich ohodnotenie nie je také vysoké, aké boli ich očakávania. Túto skutočnosť som zistil až po prvom zamestnaní v Geograficko-kartografickom ústave (GKÚ). Po mesiaci som usúdil, že pasívna celodenná práca za počítačom nebude presne to, čo by ma bavilo po ostatné roky môjho života.

Na základe tejto skutočnosti som sa rozhodol pre prácu vo finančnom sektore v spoločnosti PartnersGroup SK. Ak ma vysoká škola naučila pozerať sa na problém z nadhľadu, tak práca poradcu v oblasti osobných financií ma naučila tomu, ako sa správať ku klientom,  podnikať, i to, ako môžu ľudia financovať svoju nehnuteľnosť. Čo sa mi veľmi dobre osvedčilo práve v oblasti realít.

Ako to začalo v realitách...

Dňa 1.3.2012 som začal pracovať v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností. Ešte pred samotnou prácou v realitnej kancelárii PonukaBývania.sk som sa rozhodol pre samoštúdium v tejto náročnej oblasti. Z toho dôvodu som absolvoval kurzy Realitný obchod v praxi a ako prvý certifikovaný maklér na Slovensku som absolvoval kurz Homestating-u (ako pripraviť nehnuteľnosť na predaj tak, aby sa predala rýchlejšie i za vyššiu cenu). Od roku 2014 do februára 2017 som pracoval v maklérskej kancelárii NajlepsiMakleri.sk. Každý ambiciózny človek má v srdci túžbu budovať niečo, čo ho prekoná a čo po ňom zostane aj pre ďalšie generácie. Preto som od februára 2017 začal stáť na vlastných nohách, a začal byť zodpovedný za seba a svojich spolupracovníkov, aby sme sa stali lepšími v tom, čo nás baví a to je pomáhať Vám, aby ste mali ľahší život a viac voľného času, ak sa rozhodnete predať, kúpiť, či prenajať nehnuteľnosť. 

Počiatky v akejkoľvek pracovnej oblasti nie sú jednoduché, ale v realitách je to ešte o niečo zložitejšie. Spôsobené je to tým, že maklérom môže byť ktokoľvek kto má maturitu. Ani teoreticky nadobudnuté znalosti z kurzu Vám nemusia garantovať úspešný štart do oblasti predaja nehnuteľností. Trvalo mi presne 4,5 mesiaca pokým som predal svoju prvú nehnuteľnosť v Starom meste. Bol to 3i byt pri Horskom parku v Bratislave a doteraz veľmi rád spomínam ako pani majiteľka so svojou fenkou nemeckého ovčiaka musela chodiť na prechádzky počas obhliadok, aby náhodou kupujúci nezutekali.

Celoživotné vzdelávanie

Maklér by mal k celoživotnému vzdelávaniu pristupovať rovnako ako lekár. Neustále na sebe pracovať, vzdelávať sa, objavovať nové trendy v prezentácii nehnuteľností, nových marketingových a profesných postupov, aby vedel poskytnúť  kvalitnú službu, s ktorou bude klient nadmieru spokojný. 

Práve z tohto dôvodu som v roku 2017 absolvoval najvyššie možné vzdelanie pre realitných maklérov na Slovensku, ktoré som ako prvý a jediný maklér uskončil na plný počet bodov. Dosiahol som tak najvýznamnejší kariérny titul v realitnej oblasti RSc. - Real Estate Consultant. Poznatky a skúsenosti z tohto programu som uviedol do praxe a hneď prvému klientovi som pomohol nehnuteľnosť predať o 28% viac ako boli klientove očakávania. 

Prečo pomáham...

Ktokoľvek, kto chce v oblasti predaja nehnuteľností dlhodobo pracovať, tak v prvom rade musí brať svoju prácu ako poslanie pomáhať majiteľom nehnuteľností a zároveň i kupujúcim. Rovnako tak, musí byť tvrdohlavým optimistom, ktorý sa nebojí na sebe pracovať a zároveň sa usmievať, aj keď na to momentálne dôvod nie je.

Avšak oveľa dôležitejšie je pomôcť Vám a podeliť sa o skúsenosti, aby ste sa nedopustili chýb, ktoré Vás budú stáť čas a peniaze. Pretože kvalitu makléra nezistíte z toho, ako vyzerá jeho vizitka,  či podľa hlasu, keď s Vami telefonuje, alebo pre akú veľkú spoločnosť pracuje. Jeho kvalitu práce zistíte iba na základe odporúčaní od jeho klientov, ako s ním boli spokojní.

Možno to bude znieť ako klišé, ale pre mňa je tou pravou odmenou spokojný klient, ktorý mi dôveruje a odporúča ma svojim známym a rodine. Kedykoľvek potrebujú klienti pomôcť v oblasti nehnuteľností, tak mi vždy zavolajú a spoločne nájdeme riešenie danej situácie. 

Ak túžite po tom, aby  predaj, či kúpa Vašej nehnuteľnosti prebehla hladko a vyhli ste sa zbytočným komplikáciám, úplne postačí, keď vyplníte tento formulár a ja Vám veľmi rád pomôžem.

Chcete predať nehnuteľnosť?

Pomôžem Vám.