Vitajte vo svete realít

Ako pracujem?

7 vecí, ktoré z Vášho bytu či domu spravia NEODOLATEĽNÚ nehnuteľnosť v očiach kupujúcich.

Prečo pracujem práve takto?

Pretože vďaka tomuto predajnému systému

predám VŽDY, RÝCHLEJŠIE a ZA VIAC.

1. HOMESTAGING

Pozitívny prvý dojem máme možnosť spraviť len jeden jediný raz. Platí to aj pri nehnuteľnostiach. Či si to uvedomujeme alebo nie, tak kúpime iba nehnuteľnosť, do ktorej sa zamilujeme. Práve HOMESTAGING pomôže vytvoriť neodolateľný prvý dojem, aby sa z obyčajného priestoru stal domov, ktorý si kupujúci zamilujú

HOMESTAGINGOM zároveň zvyšujeme i vnútornú hodnotu domu či bytu, ktorú kupujúci vnímajú, ak porovnávajú podobné nehnuteľnosti.   

2. PROFESIONÁLNE FOTOGRAFIE

Spraviť fotografiu cez mobil je jednoduché. Oveľa náročnejšie je vytvoriť fotografie, ktoré dokážu upútať kupujúcich hneď na prvý raz, aby sa Vaša nehnuteľnosť odlíšila od konkurenčných ponúk, ktoré rovnako zápasia o pozornosť kupujúcich.  

3. PÔDORYS

Funkčný pôdorys v inzeráte nehnuteľnosti umožňuje záujemcom už v pohodlí ich domova predstaviť dispozičné riešenie Vášho domu či bytu. Ukázať im ako funkčne využiť priestor a zároveň nám pomáha predchádzať neúspešným obhliadkam, keď kupujúci majú odlišnú predstavu o dispozičnom riešení.  

Hovorí sa, že 90% ľudí nemá priestorovú predstavivosť. Preto je našou úlohou kupujúcim ukázať skrytý potenciál, ktorý sa v nehnuteľnosti nachádza. Získame i záujemcov, ktorí by za normálnych okolností nejavili záujem o kúpu domu či bytu.  

4. 3D SCAN

Spraviť fotografiu cez mobil je jednoduché. Rovnako to platí aj pri nehnuteľnostiach. Kúpime iba tú nehnuteľnosť, do ktorej sa zamilujeme. Práve HOMESTAGING pomôže vytvoriť neodolateľný prvý dojem. 

5. VIDEOOBHLIADKA

Spraviť fotografiu cez mobil je jednoduché. Rovnako to platí aj pri nehnuteľnostiach. Kúpime iba tú nehnuteľnosť, do ktorej sa zamilujeme. Práve HOMESTAGING pomôže vytvoriť neodolateľný prvý dojem. 

6. STRÁNKA NEHNUTEĽNOSTI

Pripravím pre Vašu nehnuteľnosť samostatnú webstránku, aby mali záujemcovia všetky informácie na jednom mieste a zároveň máte istotu, že na obhliadku prídu už len vážni záujemcovia. 

webstranka nehnutelnosti

7. KUMULÁCIA OBHLIADOK

Ako dosiahnuť to, aby sa potenciálni kupujúci rýchlo rozhodli a nedávali ponuky na zníženie z ceny nehnuteľnosti?  Veľmi jednoduché riešenie. Kumulácia obhliadok na jeden termín. Záujemcovia o kúpu sa navzájom vidia a preto sa ponáhľajú s rozhodnutím o kúpe, aby ich nepredbehol iný záujemca. 

8. AUKCIA - NAVYŠOVANIE CENY

Chcete mať ISTOTU, že svoju nehnuteľnosť predáte záujemcovi, ktorý ponúkne tie NAJLEPŠIE PODMIENKY? Máme spoločný cieľ. Predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu v termíne, ktorý Vám vyhovuje. Veľmi rád spravím 48 obhliadok za 48 hodín, aby sme našli kupujúceho, ktorý Vám ponúkne najlepšie podmienky. 

9. Vždy niečo naviac

Predaj nehnuteľnosti nie je len o marketingu, vyjednávaní či o úspešnom nájdení kupujúceho. V prvom rade je to o Vás. O splnení si Vašich snov a cieľov, k čomu Vám má práve predaj nehnuteľnosti dopomôcť. Preto príjmite moje pozvanie na šálku kvalitnej kávy, pri ktorej nájdeme spoločne spôsob, ako by ste si predajom bytu či domu vedeli čo najrýchlejšie splniť svoje túžby a sny.

Andrej Pavelek 

Realitný maklér a konzultant

+421 902 677 321

Realizované predaje

Referencie

Andrej Pavelek je ten typ realitného makléra, ktorého je dobré mať na svojej strane, najmä keď predávate nehnuteľnosť. Na Andreja Paveleka som dostal tip od svojho dobrého známeho, ktorému úspešne predal byt. Tento môj známy šéfuje jednej zo slovenských PR agentúr a preto ma zaujalo, keď pozitívne hodnotil najmä marketingový prístup Andreja Paveleka – ako umiestniť kreslo, ako nasvietiť interiér a ako naaranžovať domáce predmety tak, aby interiér okamžite získal požadovanú atmosféru... A tú potom Andrej Pavelek dokázal veľmi výstižne pomenovať a aktívne sprostredkovať potenciálnym záujemcom. Priamym svedkom tohto prístupu som sa stal dvakrát, a to pri predaji bytu a menšieho rodinného domu. V oboch prípadoch Andrej Pavelek šikovne vystihol atmosféru nehnuteľnosti, pripravil fotodokumentáciu a aktívne pracoval s ponukami. Ako psychológ s dobrým strategickým úsudkom dokázal pri obhliadkach potenciálnymi záujemcami využiť aj princíp aukcie, ktorej výsledkom bolo dokonca navýšenie cien oboch nehnuteľnosti oproti pôvodným predpokladom. A treba dodať, že aj keď nastali určité procesné komplikácie, Andrej Pavelek vždy vedel vďaka realitnej kreativite nájsť riešenie. Konečným výsledkom boli rýchlo a efektívne predané obe nehnuteľnosti, a to za ceny, ktoré prevýšili očakávania. A to vďaka Andrejovi Pavelekovi, ktorého oslovím aj nabudúce, keby som mal ešte raz niekedy v budúcnosti predávať nehnuteľnosť.
Pavel HapákPredávajúci 2i bytu na Žilinskej ul. v BA a 3i RD v Perneku
Chcela by som týmto poďakovať Mgr. Andrejovi Pavelekovi za pomoc pri predaji 2izbového bytu v Petržalke. S pánom Pavelekom sa poznám už niekoľko rokov a vedela som, že je zodpovedný, má dokonale zmapovaný trh a pri predaji bytu sa budem môcť na neho na 100% spoľahnúť, ale jeho práca, ako realitného makléra, ma aj tak veľmi milo prekvapila. Prekonala všetky moje očakávania v každej rovine. Od prvej konzultácie a poskytnutí podrobných informácií, cez obhliadku bytu, doporučení opatrení ako zvýšiť jeho trhovú cenu, profesionálne nafotenie, ma neprestával prekvapovať jeho prístup. Mala som pocit, že som sa ocitla snáď v rozprávke. A to nás ešte len čakala tá dôležitejšia časť spolupráce. Voči navrhnutej stratégii predaj nehnuteľnosti aukciou som mala nedôveru, ale dôverovala som pánovi Pavelekovi, tak som súhlasila. No a výsledok bol ďalšie príjemné prekvapenie. Pánovi Pavelekovi sa nelenilo urobiť neuveriteľných 43 obhliadok v priebehu dvoch dní a tak dostať za nehnuteľnosť, čo možno najvýhodnejšiu ponuku. Nájdenie kupujúceho však nebola posledná služba realitnej kancelárie, nasledovalo zabezpečenie celej právnej časti, navyše so zabezpečením autorizovaných zmlúv a tým pádom nebolo nutné ísť k notárovi. Ďalšie prekvapenie. Proste skvelé. A aj posledná služba, prevzatie bytu kupujúcim bola precízne pripravená a zorganizovaná. Nakoniec s kupujúcou vznikol pekný priateľský vzťah a podľa jej informácií aj ona bola so službami pána Paveleka nadmieru spokojná. Služby realitnej kancelárie pána Paveleka môžem naozaj len vrelo odporúčať.
Ing. Zdenka PalackováPredávajúca bytu na Mamateyovej ul.
Rodinný dom v Moste pri Bratislave - časť Studené mala vo svojom portfóliu iná realitná kancelária niekoľko mesiacov. Vzhľadom nato, že sa nenašiel žiaden záujemca, resp. nás daná kancelária o ničom neinformovala, rozhodli sme sa s ňou rozviazať zmluvu a hľadať inú alternatívu. Predaj svojpomocne sme vzdali po veľmi krátkej dobe, keďže sa tomu treba venovať a nato sme čas nemali. Nakoniec sme sa rozhodli využiť služby pána Paveleka. Cenu sme museli znížiť, ale pán Pavelek nám vysvetlil ako pracuje a ako sa správa trh. Priznávam, že sme váhali, keďže ako každý predávajúci sme mali veľké oči. Nakoniec to ale bolo správne rozhodnutie, pretože záujem výrazne stúpol. Bola som rada, že sú obliadky organizované jedna po druhej, čo pre nás bola výhoda. Bolo vidieť, že pán Pavelek vie čo robí. O všetkom nás detailne informoval a aj vďaka nemu prebehol predaj hladko bez akýchkoľvek problémov. Veĺká vďaka za férové jednanie a veľkú profesionalitu. Prajeme veľa pracovných úspechov, pretože nájsť vhodnú kanceláriu s ľudským prístupom je dnes dosť vzácne.
LENKA S.PrePredávajúca RD v Moste pri Bratislave

Najnovšie články

Zvýšenie nájmu
V mesiacoch august a september je každoročne trh s prenájmami v Bratislave veľmi živý a dynamický. S…
Celý článok
Predávanie bytu môže byť náročnou úlohou, a to ešte viac v období, keď ceny nehnuteľností…
Celý článok
Dlho som sa odhodlával, či mám vôbec napísať tento článok, ktorý odhaľuje najväčšie hriechy realitných…
Celý článok

Kniha zdarma

12 kriticky dôležitých krokov, aby ste neprerobili na predaji svojej nehnuteľnosti

Chcete predať nehnuteľnosť? Ste si istí, že ako majitelia myslíte na všetko? Nenechajte nič na náhodu a stiahnite si ZDARMA 12 krokov, na ktoré nesmiete počas predaja NIKDY zabudnúť!

Kontakt

Andrej Pavelek 

Realitný maklér

+421 902 677 321

RealitniExperti.sk

Realitná kancelária

Ružová dolina 6, 

821 08 Bratislava

Kontakt

0902 677 321

Andrej@RealitniExperti.sk

Ružová dolina 6

821 08 Bratislava